Arıteks Nanotek

Uygulama yüzeyleri

Arıteks Nanotek, birçok araştırma konusunun temelini oluşturan şeffaf iletken uygulama yüzeyleri ve dalgaboyu seçici filtreler tedarik etmektedir. Aynı zamanda kendi laboratuvarlarımızda kullandığımız bu yüksek kalite yüzeyleri araştırmalarınız için temin ediyoruz.

FTO8 şeffaf iletken cam

FTO8 şeffaf iletken cam

Güneş hücrelerinde sıklıkla kullanılan şeffaf iletken camların en üstün elektriksel iletkenliğe sahip cam yüzeyidir. 8 Ω.kare alan direnci ile yüksek elektriksel iletkenlik sağlar. 3.2 mm kalınlıktadır.

FTO15 şeffaf iletken cam

FTO15 şeffaf iletken cam

Güneş hücrelerinde en çok kullanılan şeffaf iletken cam yüzeydir. 15 Ω.kare alan direncine sahiptir. Soda camına en yakın ışık geçirgenliğine sahip iletken camdır. 3.2 mm ve 4mm kalınlıkta tedarik edilir.

Ultra şeffaf cam

Ultra şeffaf cam

Yüksek ışık geçirgenliği özelliğine sahip soda camı. Elektriksel iletkenliği yoktur. Yüksek ışık geçirgenliği özelliği harmandan gelmektedir.

UV koruyucu poliester film

UV koruyucu poliester film

UV ışınlarının(UV-A, UV-B, UV-C) %99’a kadar filtre etme özelliği gösteren yüzey filmi. Yüksek çizilme dayanımı ve yaşlanma dayanımına sahiptir.

Antiviral Kumaş

Antiviral Kumaş

Gümüş iplikler ile takviye edilmiş, nano titanyum dioksit ve çinko oksit karışımı içeren, fotokatalitik virus kırma özellikli polietilen tereftalat kumaş.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

support@ariteksinfo.com