Ariteks Nanotek

Nano dispersiyonlar

Arıteks Nanotek, birçok endüstride kullanılan antibakteriyel, antiviral(anti-virüs), UV koruma, anti-reflekte, hava temizleme, çizilme mukavemeti, kendi kendine temizleme, koku temizleme, radyoaktif koruyuculuk gibi sayısız fonksiyon için nano kaplama kimyasalları üretmektedir. Endüstriyel teknolojik araştırmalara öncülük eden ve akademik araştırmaları yakından takip eden Arıteks Nanotek ürünlerini inceleyin.

Fotokatalitik antimikrobiyal TiO₂

Fotokatalitik antiviral (Covid-19 öldürücü) TiO₂

Yüksek dispersiyon özellikli nano titanyum dioksit içeren antimikrobiyal, antiviral (anti-virüs) özellikli dispersiyon. Basit spreyler ile uygulanabilen ve nanometrik malzeme özellikleri sayesinde şeffafa yakın bir kaplama kalınlığı sağlar. Mükemmel dispersiyon kalitesi için yüksek hızlı yatay değirmen ile hazırlanır. Fotokatalitik antimikrobiyal ve antiviral etkisi test sonucu ile raporlanmıştır.

Fotokatalitik antimikrobiyal ZnO

Fotokatalitik antiviral (Covid-19 öldürücü) ZnO

Yüksek fotokatalitik özellikli nano boyutta çinko oksit içeren dispersiyon. Antimikrobiyal nano titanyumdioksite alternatif sağlar. Mükemmel dispersiyon kalitesi için yüksek hızlı yatay değirmen ile hazırlanır. Fotokatalitik antimikrobiyal ve antiviral etkisi test sonucu ile raporlanmıştır.

Su ve kir itici dispersiyon

Su ve kir itici dispersiyon

Malzemelerin yüzey direncini oldukça düşürerek su ve kir tutunmasını engeller. Hemen her yüzeye fırça veya sprey ile uygulanabilir. Uygulandıktan sonra uzun süre kalıcılık sağlar.

Foto-antireflektif SiO₂

Foto-antireflektif SiO₂

Yüksek ışın geçirgenliği özelliğine sahip nano boyutta silisyum dioksit içeren dispersiyon. Güneş hücrelerinin ön yüzeyindeki camlara uygulandığında performans artışı gözlemlenir. Yansımaları önleyerek geçirgenliği arttırır. .

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

support@ariteksinfo.com