Arıteks Nanotek

Mikro iletken pastalar

Arıteks Nanotek, birçok endüstride ve araştırmalarda kullanılan iletken pastalar üretmektedir. Endüstriyel teknolojik araştırmalara öncülük eden ve akademik araştırmaları yakından takip eden Arıteks Nanotek ürünlerini inceleyin.

İletken Gümüş Pasta

İletken Ag

İletkenler sıralamasında en üst sırada yer alan gümüş metali ile hazırlanan iletken pasta. İpek baskı veya fırça ile uygulanabilir. Güneş pilleri için akım toplama, elektrolüminesan aydınlatma sistemleri için akım dağıtma, OLED uygulamaları için akım dağıtma, otomotiv cam rezistansı olarak kullanıma uygundur.

İletken Aliminyum Pasta

İletken Al

Alüminyum metalinin düşük özdirenci sayesinde yüksek iletkenlik özelliğine sahip pasta. Renk ve iletkenlik bakımından gümüşe alternatif oluşturur. Cam, kumaş, seramik ve ahşap gibi birçok yüzeyde uygulanabilir. Yüzeylerde üstün tutunma ve mukavemet özelliğine sahiptir.

İletken Bakır Pasta

İletken Cu

Bakır metalinin yüksek özdirenci sayesinde yüksek iletkenlik özelliğine sahip pasta. İpek baskı veya fırça ile uygulanabilir. Yüzeylerde üstün tutunma ve dayanıklılık özelliğine sahiptir. Fotovoltaik araştırmalarda gümüş kullanımına alternatif oluşturur.

İletken Grafit Pasta

İletken Grafit

Grafit iyi iletkenliği sayesinde metallere en iyi alternatifi oluşturur. İpek baskı veya fırça ile uygulanabilir. Geniş kurutma sıcaklığı aralığı (60-250°C), geniş sinter sıcaklığı aralığına (350-450°C) sahiptir.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

support@ariteksinfo.com