Foto katalitik pastalar

Arıteks Nanotek, birçok endüstride kullanılan antibakteriyel, UV koruma, anti-reflekte, hava temizleme, çizilme mukavemeti, kendi kendine temizleme, koku temizleme, radyoaktif koruyuculuk gibi sayısız fonksiyon için nano kaplama kimyasalları üretmektedir. Endüstriyel teknolojik araştırmalara öncülük eden ve akademik araştırmaları yakından takip eden Arıteks Nanotek ürünlerini inceleyin.

Thumbnail Image 1

Gözenekli Yarıiletken TiO₂

Mükemmel dispersiyon kalitesi ve yüksek saflığı ile şeffaf, gözenekli nano titanyum dioksit kaplama elde edilir. Boya duyarlı güneş pilleri için yüksek performanslı anod yüzeyi oluşturur. Çok büyük yüzey alanı(50m²/gr) sayesinde yüksek boya tutma kapasitesine sahiptir. Yüksek elektron transfer özelliğine sahiptir.

Thumbnail Image 1

Katalitik Platinyum

Yüksek saflıkta katalitik platinyum pasta. Boya duyarlı güneş pillerinde elektron transferini önemli ölçüde arttıran katalitik etkiyi gösterir. Kaplama yapıldıktan sonra ve sinter işleminden sonra şeffaftır. Çözelti maksimum performans elde edecek şekilde hazırlanmıştır.

Thumbnail Image 1

Katalitik Karbon

Redoks çifti aktivitelerinde katalitik özellik gösterir. Perovskit hücrelerde kullanılır. Düşük kaplama kalınlığı ile yüksek performans gösterme özelliğine sahiptir. Otomatik havanda ve üçlü değirmende el değmeden hazırlanır.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

support@ariteksinfo.com