Ariteks Nanotek

Teknoloji işleri kolaylaştırıyor.

Arıteks Nanotek, birçok endüstride kullanılan antibakteriyel, antiviral (antivirus), yüzey sterilizasyonu , UV koruma, anti-reflekte, hava temizleme, çizilme mukavemeti, kendi kendine temizleme, koku temizleme, radyoaktif koruyuculuk gibi sayısız fonksiyon için nano kaplama kimyasalları üretmektedir. Endüstriyel teknolojik araştırmalara öncülük eden ve akademik araştırmaları yakından takip eden Arıteks Nanotek ürünlerini inceleyin.

Nano Dispersiyonlar

Nano dispersiyonlar

Yüksek kaliteli dispersiyonlar nano partikül malzeme özellikleri sayesinde şeffaf görünüme çok yakın bir kaplama oluşturur. Yüzeylere basit sprey aparatları ile uygulanır. Antimikrobiyal, antivirus(Covid-19 öldürücü), sterilizasyon, kalıcı yüzey dezenfeksiyonu, su itici, kir itici, uv koruma gibi birçok fonksiyon sağlarlar

Mikro İletken Pastalar

Mikro iletken pastalar

Güneş pilleri için akım toplama, elektrolüminesan aydınlatma sistemleri ve OLED uygulamaları için akım dağıtma, otomotiv cam rezistansı gibi kullanım alanları vardır. Cam, seramik, polimer folyo, tekstil ve tahta gibi yüzeylerde çalışır.

Foto katalitik Pastalar

Foto katalitik pastalar

Güneş gözelerinde ve yakıt pillerinde enerji dönüşümünün en yüksek verime ulaşabilmesi için gerekli katalizörlerdir. Tamamen Arıteks Nanotek laboratuvarlarında üretilirler.

Uygulama Yüzeyleri

Uygulama yüzeyleri

Arıteks Nanotek, araştırmalar için gerekli birçok teknolojik yüzeyi en güvenilir şekilde temin etmeyi görev edinmiştir. Özel şeffaf iletken yüzeyler, yüksek geçirgen camlar, UV koruyucu filtreleri kolayca temin edebilirsiniz.

Perovskit Öncü Malzemeleri

Perovskit öncü malzemeleri

Üçüncü nesil güneş gözelerinin en gözde, en yüksek verimli uygulaması için Arıteks Nanotek kendi laboratuvarında sentezlediği perovskit öncü malzemelerini temin eder.

Çözücü Bazlı Elektrolit

Çözücü Bazlı Elektrolit

Elektrolit;boya duyarlı güneş hücrelerinde aktarma aracı olarak,genellikle en iyi performansı göstermiş iyodür/tri-iyodür redox çiftini içeren ve iki elektrot arasını dolduran anahtar bileşenlerden bir tanesidir.

İyonik Sıvılar

İyonik Sıvılar

İyonik Sıvılar (IL'ler),100 C' nin altında sıvı olan, göz ardı edilebilir buhar basıncı, yanıcı olmayan, mükemmel kimyasal ve termal kararlılık ve yüksek iyonik iletkenliği nedeniyle elektrolitler ve elektrokimyasal uygulamalar için plastikleştiriciler ve sıvı tuzlar olarak iyi adaylardır.

Cam Frit Pasta

Cam Frit Pasta

Sızdırmazlık ürüne ısıl işlem uygulanarak sağlanmaktadır.Mükemmel ısıl ve kimyasal dayanım gösteren sızdırmazlık ürünü aynı zamanda yüksek basınca karşı direnç göstermektedir.Çevresel faktörlere karşı çok yüksek dayanıma sahip ürün zamanla bozunma ,çatlama göstermemektedir.

Floresan Esaslı Boya Türleri

Floresan Esaslı Boya Türleri

3. Nesil Güneş Pilleri için floresan esaslı boyalar.

Boya Duyarlı Güneş Modülleri

Boya Duyarlı Güneş Modülleri

Boya duyarlı güneş modüllerinin şeffaf görünümleri sayesinde sağladığı bina giydirme olanakları ile fotovoltaik teknolojinin en güzel uygulamalarını gerçekleştirebilmekteyiz.

Fotoelektrokatalitik Arıtma Reaktörleri

Fotoelektrokatalitik Arıtma Reaktörleri

Fotokatalitik sistemlerin kullanım amaçları bakteri önlemek(antimikrobiyalözellik),suların temizlenmesi,hava temizlenmesi,kendi kendini temizleme ve kokunun giderilmesidir.

Arıteks Nanotek, bir Arıteks Boyacılık Tic. ve San. A.Ş. kuruluşudur.
Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

support@ariteksinfo.com